O mnie

DSC_2706a małe

Co robię?

Mam na imię Zosia i jestem fotografem portretowym. Swoje sesje zdjęciowe najchętniej realizuję w plenerze, ale także dojeżdżam do klienta. Specjalizuję się w zdjęciach rodzinnych oraz w indywidualnych zdjęciach dzieci i dorosłych. Wykonuję fotografię biznesową, okolicznościową (chrzest, komunia, ślub), reportażową oraz przedszkolną.

Zmieniamy się z każdym dniem, czas tak szybko płynie. Wierzę, że fotografia jest ważna dla nas, dla kolejnych pokoleń, by zatrzymać chwilę …


Możesz mnie spotkać na różnych stronach…


Co mówią o mnie moi Klienci?

AGNIESZKASesja dziecięca

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła mnie oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty  radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że efekt końcowy jest świetny! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach mojej rodziny, przyjaciół i znajomych.

GRZEGORZSesja portretowa

Praca z Zosią to czysta przyjemność. Nic się nie martw, jeśli po raz pierwszy stajesz przed obiektywem w studiu. Zosia szybko wprowadzi Cię  w świat modelingu. Bo praca fotografa to nie tylko profesjonalne oświetlenie, drogi aparat i sprawna praca z Photoshopem. To przede wszystkim umiejętność pracy z człowiekiem. To umiejętność oswojenia go z nowym doświadczeniem i wejścia w stan flow. Zosia ten dar posiada. Doskonałe zdjęcia, które będą za chwilę wspierały Twój sieciowy wizerunek, to tylko przyjemny dodatek. A! Jeśli dobrze trafisz, to posmakujesz rewelacyjnego ciasta. Zosia oprócz tego, że jest fotografem perfekcjonistą, to w dodatku świetnie piecze.

MARCINSesja portretowa

Znam Zosię od dawna i miałem okazję oglądać już wiele jej prac. To, co mi najbardziej podoba się w Twojej pracy to niesamowita zdolność uchwycenia osobowości osoby, z którą współpracujesz. Żywiołowość i radość w oczach dzieci, charakter, czy emocje towarzyszące sesji – te zdjęcia żyją jeszcze długo po zakończeniu spotkania i jestem pewny, że dają nam wszystkim wiele radości! Powodzenia!


Ciekawostki

60+ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

150+ SESJI PORTRETOWYCH

100+ ZDJĘĆ W PLENERZE

10000+ WYKONANYCH ZDJĘĆ

MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU!

DOMOWA KAWA W STUDIO


Współpracuję z….

gdyniarodzinna

salsa

Babysits

minimodels

rajdmatek

together