Informacje produktowe

Informacje dotyczące sesji produktowych

Wykonuję fotografię produktów. Moje zdjęcia z powodzeniem umieszczam w internetowych bazach fotografii (stock’ach). Zamówione zdjęcia mogą służyć Państwu w celach reklamowych i dokumentacyjnych. Mogą zostać wykorzystane w Państwa albumach, ulotkach i katalogach firmowych, a także służyć do internetowej sprzedaży przedmiotów.

Posiadam stół bezcieniowy, studio fotograficzne, oraz profesjonalne oświetlenie studyjne. Wszystkie elementy studia są przenośne, tak więc zdjęcia mogę wykonać także po za studiem, np. w Państwa firmie. Zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Wszelkie szczegóły możemy ustalić zarówno drogą elektroniczną, telefoniczną, jak i podczas osobistego spotkania. Ceny tej kategorii fotografii ustalam zawsze indywidualnie.

Realizacja zamówienia:

Tydzień po sesji fotograficznej jestem gotowa do prezentacji obrobionych zdjęć. Klient może oprócz sesji fotograficznej zamówić produkty sesji takie jak: albumy, obrazy na płótnie, odbitki tradycyjne czy pełnowymiarowe pliki cyfrowe. Czas oczekiwania na poszczególne produkty sesji / reportażu fotograficznego zostają spisane w stosownej umowie, którą podpisujemy przed sesją.

Zdjęcia produktowe Fotograf Trójmiasto