Informacje ciąża

SESJA CIĄŻOWA / BRZUSZKOWA

Serdecznie gratuluję!

To wielki dar i wielkie szczęście nosić w sobie nowe życie. Nikt lepiej tego nie wie od kobiet, które tego doświadczyły, że jest to zarówno okres ważny i piękny jak również trudny, pełny oczekiwań, niepokojów i przygotowań na zmiany w życiu całej rodziny.

Twoje ciało wygląda teraz inaczej, pozwól mi pokazać, że jest piękne ! Twoje dziecko w przyszłości też będzie chciało zobaczyć, jaka piękna byłaś w tym wyjątkowym okresie Twojego życia. Pozwól mu na to i spraw sobie wspaniałą pamiątkę!

Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz przenośnym atelier, stąd sesja może odbyć się zarówno w moim domowym studio jak również u Państwa w domu lub w plenerze.

Oferuję:

  • zdjęcia indywidualne i grupowe
  • nagość ukryta
  • akty
  • reportaż z porodu

SESJA PORODOWA

Co prawda, w galerii porodowej nie mam jeszcze zdjęć, ale bardzo chciałabym je mieć!

Bądź pierwsza i spraw sobie i najbliższym cudowną pamiątkę z tych ważnych chwil, gdy na świat przychodzi nowy człowiek.

Bony Zniżkowe 30% na kolejne sesje przy zamówieniu pakietu sesji ciążowej!

Pierwsza kobieta, która zdecyduje się na sesję porodową i zgodzi się na umieszczenie wybranych zdjęć na mojej stronie otrzyma ode mnie sesję porodową za DARMO. Dodatkowo wykonam również zdjęcia z pierwszych chwil maluszka w domu.

Realizacja zamówienia:

Klient ma do wyboru gotowe pakiety, czyli zestawy zawierające cenę za sesję fotograficzną wraz z produktami powiązanymi z pakietem (albumy, odbitki, pliki cyfrowe). Tydzień po sesji fotograficznej jestem gotowa do prezentacji obrobionych zdjęć. Czas oczekiwania na poszczególne produkty sesji fotograficznej zostają spisane w stosownej umowie, którą podpisujemy przed sesją.


 

Jestem Partnerem Karty Gdynia Rodzinna www.gdyniarodzinna.plgdyniarodzinna

Udzielam 30 % rabatu na sesje ciążowe dla posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna

 

sesja ciążowa, brzuszkowa w atelier i w domu, fotograf rodzinny, Gdańsk, Elbląg, Gdynia, Trójmiasto